Соціальна Програма при лікуванні астми і хронічного бронхіту «Оранж Кард»

Програма «Оранж кард» організована компанією «ГлаксоСмітКляйн» з метою збільшення доступу громадян України, що страждають на хронічні захво- рювання і мають обмежені фінансові можливості, до лікарських засобів Компанії «ГлаксоСмітКляйн».
Програма «Оранж кард» (надалі Програма) діє на території України для громадян України, що мають обмежені фінансові можливості, і поширюється на лікарські засоби Компанії «ГлаксоСмітКляйн» (надалі Компанія «ГлаксоСмітКляйн», а також компанії-члени групи компаній «ГлаксоСмітКляйн» і афілійовані особи Компанії «ГлаксоСмітКляйн», в т.ч. ТОВ «ГлаксосміткляйнФармасьютікалс Україна», іменуються як Компанія), включені в Програму і призначені лікарем, що лікує пацієнта (закріпленим лікарем). 

Програма не надає знижок на інші види товарів (що не відносяться до лікарськихзасобів) чи на лікарські препарати інших компаній-виробників.
Компанія залишає за собою право як змінювати умови участі в Програмі, розмір вказаних знижок, так і призупинити чи припинити Програму без попередження учасників.
Уповноважений представник Компанії за програмою «Оранж кард» (надалі Адміністратор програми) після отримання правильно оформленої заявки інформує учасника Програми про включення в Програму і про чинні розміри знижки на призначений учаснику Програми лікарем препарат Компанії.
В рамках Програми Адміністратор програми має доступ до інформації про лікарські засоби, призначені учаснику Програми, та іншої інформації, наданої учасником Програми в цій заявці (надалі – Персональні дані).
Обробка Персональних даних Компанією та Адміністратором програми здійснюється виключно на умовах, визначених в письмовій згоді на обробку Персональних даних, що надається учасниками Програми та з дотриманням чинного законодавства України.