Skip to content

Від традицій давнини до сучасності...

(0960) 53-45-90

Ми раді вітати Вас на сайті ТОВ «Фірма «Авіценна» – піонерів фармацевтичного бізнесу у Вінницькому регіоні, які почали свою діяльність у січні 1993 року.

«Від традицій давнини – до сучасності» – девіз нашої фірми, яка в своїй діяльності продовжує і розвиває кращі традиції медицини і фармації. Створена невеликим колективом однодумців, фірма «Авіценна» вдало поєднала великий досвід, мудрість і високий професіоналізм ветеранів аптечного бізнесу та молодість, енергію, бажання змінити ситуацію на фармацевтичному ринку непростих 90-х років.

За понад 31 рік існування фірма завоювала визнання нових і зміцнила довіру постійних клієнтів і ділових партнерів, підтвердженням чого є різноманітні нагороди і відзнаки.

На кінець першого півріччя 2024 року, через повну байдужість з боку держави до проблем малого та середнього бізнесу, кількість наших аптечних установ, на превеликий жаль, скоротилася до трьох. Але ми продовжуємо боротися за виживання!

Ми завжди турбуємось про наших покупців і пропонуємо їм:

гнучку цінову політику, гарантію постійного контролю якості лікарських засобів і термінів їх придатності, а також повне дотримання правил зберігання товарів;

сертифіковані товари високої якості по доступним цінам від провідних оптових операторів України і заводів-виробників;

якісні додаткові послуги:

  • індивідуальне замовлення ліків;
  • можливість оперативно отримати повну інформацію по телефону про наявність необхідних препаратів та їх аналогів в довідково-інформаційному центрі;
  • наявність у кожній аптеці аптечки для покупців;
  • активна співпраця із страховими компаніями;
  • розрахунки за допомогою платіжних карток;

широку систему знижок (пенсійні, дисконтні, накопичувальні);

високий професіоналізм і культуру обслуговування, доброзичливий персонал, для підтримки рівня якого проводяться навчання провізорів і фармацевтів, тренінги за участю представників провідних компаній.

Здоров`я – великий дар, який дала нам природа.

В наших аптеках Вас вислухають, проконсультують, допоможуть.

Придбати все необхідне для підтримки свого здоров`я ви можете, відвідавши 
аптеки ТОВ «Фірма «Авіценна».

Наші аптеки – завжди до  Ваших послуг  та Вашої родини!

Back To Top