skip to Main Content

Від традицій давнини до сучасності...

(0432) 53-45-90(0960) 53-45-90(073) 53-45-900

AstraZeneca здійснює масове поширення вакцини COVID-19 за допомогою COVAX

Постачання 142 країнам, що проводяться в рамках безпрецедентних зусиль щодо забезпечення широкого та рівного доступу до вакцини, AstraZeneca разом зі своїм партнером Інститутом сироватки Індії стане найбільшим початковим постачальником COVAX

Перша з багатьох мільйонів доз вакцини COVID-19 від AstraZeneca почала надходити в країни з низьким та середнім рівнем доходу по всьому світу завдяки багатосторонній ініціативі COVAX, що є першими кроками у виконанні зусиль компанії щодо забезпечення широкого та рівного доступу до вакцини.

Перші партії COVAX були відправлені наприкінці минулого тижня до Гани та Кот-д’Івуару, а більше цього року мають надійти до країн Філіппін, Індонезії, Фіджі, Монголії та Молдови. Цей запас є першою вакциною проти COVID-19 для багатьох з цих країн.

Подальші поставки надійдуть найближчими тижнями з метою постачання загалом 142 країнам сотень мільйонів доз вакцини протягом найближчих місяців. Більшість цих доз, вироблених AstraZeneca та її ліцензійним партнером Індивідуальним інститутом сироватки, надходитимуть до країн з низьким та середнім рівнем доходу.

Паскаль Соріот, головний виконавчий директор Astra Zeneca, сказав: «Ці перші кроки на шляху реалізації нашого широкого, справедливого та некомерційного реагування на надзвичайну ситуацію на пандемію означають, що незабаром мільйони людей, незалежно від рівня доходу їхньої країни, будуть захищені від цієї смертоносної ситуації. вірус. Це момент великої гордості для нас в AstraZeneca, і я надзвичайно вдячний нашим партнерам, включаючи Гаві, CEPI та Оксфордський університет, за їх напружену працю та відданість справі, щоб зробити цей гуманітарний ідеал реальністю для багатьох мільйонів людей у ​​всьому світі. ”

Сет Берклі, генеральний директор компанії Gavi, сказав: «Глобальний, рівний доступ до вакцин проти COVID-19 можливий лише тоді, коли державний та приватний сектори працюють разом. Коли ми започаткували зобов’язання Gavi COVAX Advance Market у червні 2020 року, наша перша угода була з AstraZeneca. Через дев’ять місяців перші дози вже доставляються тим, хто їх найбільше потребує. Це початок зусиль COVAX по закінченню гострої фази пандемії, а не кінець, але ми всі можемо взяти сили з цього моменту, і я дякую AstraZeneca та Оксфордському університету за підтримку та партнерство на кожному кроці нашої подорожі. ”

Поставки вакцин розподіляються відповідно до Структури розподілу COVAX, яка визначає обсяг на країну-учасницю на основі ряду факторів, включаючи готовність країни, національні регуляторні дозволи та національні плани вакцинації. Постачання через COVAX відповідає нещодавньому Переліку Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) для екстреної допомоги для активної імунізації особам віком від 18 років, що забезпечує життєво важливий та пришвидшений шлях для забезпечення постачання.

AstraZeneca була першою світовою фармацевтичною компанією, яка приєдналася до COVAX у червні 2020 року відповідно до спільного зобов’язання Компанії щодо глобального, рівного доступу до вакцин.

Вакцину можна зберігати, транспортувати та обробляти в нормальних холодильних умовах (2-8 градусів Цельсія / 36-46 градусів за Фаренгейтом) принаймні протягом шести місяців та вводити в рамках існуючих медичних установ.

COVAX
COVAX – це глобальний механізм, засновником якого є CEPI, Коаліція з питань інновацій щодо готовності до епідемій та Gavi, Альянс з вакцин, що співпрацює з ВООЗ, ЮНІСЕФ, організаціями громадянського суспільства та галузевими групами для пришвидшення розробки, виробництва та рівного доступу до нового COVID-19. інструменти у всьому світі для всіх країн-учасниць, незалежно від рівня доходу.

Вакцина COVID-19 AstraZeneca, раніше AZD1222 Вакцина
COVID-19 AstraZeneca,  була спільно винайдена Оксфордським університетом та його відокремленою компанією Vaccitech. Він використовує реплікаційний дефіцитний вірусний вектор шимпанзе, заснований на ослабленій версії вірусу застуди (аденовірусу), який викликає інфекції у шимпанзе та містить генетичний матеріал протеїну вірусу SARS-CoV-2. Після вакцинації виробляється білок поверхневого спайку, який спрямовує імунну систему на атаку вірусу SARS-CoV-2, якщо він пізніше інфікує організм.

На додаток до програми, яку проводить Оксфордський університет, AstraZeneca проводить велике випробування в США та в усьому світі. Загалом Оксфордський університет та AstraZeneca розраховують взяти до 60 000 учасників у всьому світі.

Вакцина отримала умовний дозвіл на продаж або екстрене використання у більш ніж 50 країнах на шести континентах, а недавній Перелік надзвичайних ситуацій, наданий ВООЗ, прискорює шлях доступу до 142 країн за допомогою COVAX Facility.

Джерело: astrazeneca.com

Back To Top