skip to Main Content

Від традицій давнини до сучасності...

(0432) 53-45-90(0960) 53-45-90(073) 53-45-900

Директор ВООЗ розповідає керівникам PROSUR про постачання вакцин

“Ми все ще далеко відстаємо там, де ми повинні бути як регіон”

25 лютого, Вашингтон, округ Колумбія (PAHO) – Директор Карісса Ф. Етьєн сьогодні проінформувала керівників PROSUR, Форуму прогресу та розвитку Південної Америки, про досягнення та закупки вакцин проти COVID-19, сказавши: “PAHO поділяє ваші великі занепокоєння щодо рівного доступу до вакцин, особливо для країн із середнім та низьким рівнем доходу, і ми продовжуємо активно захищати країни ЛАК “.

“Я також визнаю величезні зусилля країн PROSUR у забезпеченні планування та готовності до впровадження вакцин COVID 19 у ваших відповідних країнах”, – сказав д-р Етьєн.

Сьогодні у віртуальну зустріч PROSUR увійшли президенти та лідери Бразилії, Чилі, Колумбії, Еквадору, Гайани та Перу, Суринаму та Уругваю.

Доктор Етьєн пояснив, що домовленість про поставки між оборотним фондом та виробником вакцин SK Bio була завершена вчора, і що PAHO буде прогресувати “швидко з оцінками цін та замовленнями на придбання”. Доктор Етьєн заявив: «Користуючись нагодою, я закликаю кожного з вас, Превосходительства, забезпечити, щоб ваша країна своєчасно виконувала вимоги щодо готовності, затверджувала процеси та передавала кошти. “

Незважаючи на енергійні кроки, спрямовані на якнайшвидшу доставку вакцин, ми як і раніше залишаємось далеко позаду, де ми повинні бути як регіон. Тільки діючи разом, солідарно, ми можемо забезпечити рівноправний доступ до вакцин у Регіоні. Жодна країна не в безпеці, поки всі не в безпеці “.

Директор PAHO / ВООЗ Карісса Ф. Етьєн


PAHO готується поставити перші вакцини проти COVID-19, закуплені для країн Америки через COVAX, глобальний механізм, що забезпечує рівний доступ до вакцин, як тільки вони з’являться.

Очікується, що цього тижня COVAX надішле листи до країн-учасниць, підтверджуючи розподіл вакцин та включаючи кількість доз, які країни отримають. Це було б поєднане з поясненнями процесу розподілу, правових та регуляторних кроків, які повинні вжити країни, та майбутніх ключових кроків ланцюжка поставок.

Револьверний фонд PAHO проводить зусилля від імені регіональних країн щодо придбання вакцин через COVAX.

Заохочуючи підтримку об’єднання як регіону для задоволення загальних потреб у вакцинах, д-р Етьєн сказав: “PAHO буде звертатися до наших партнерів, регіональних та субрегіональних фінансових установ, серед інших, і наших держав-членів …” Фонд, “який протягом сорока років постачав вакцини країнам ЛАК і накопичив величезний досвід та знання”.

Хоча пропозиція вакцин у першому та другому кварталах 2021 року буде обмеженою, до третього кварталу очікується збільшення пропозиції.

Доктор Етьєн також повторив свій заклик зробити доступ до вакцин в Америці «головним глобальним пріоритетом».

«Наш регіон постраждав від пандемії сильніше, ніж будь-яка інша, і мільйони людей залишаються вразливими до зараження та смерті. Рятувальна сила вакцин не повинна бути привілеєм для небагатьох, а правом для всіх – особливо країн із найбільшим ризиком, таких як країни Америки, яка залишається епіцентром пандемії “.

Керівники PROSUR опублікували «Заклик до посилення та ефективної реалізації механізму COVAX (Співпраця для глобального рівного доступу до вакцин COVID-19), особливо Глобального альянсу з вакцин та імунізації (Gavi) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), з метою досягнення більш широкого та швидкого доступу до вакцини COVID-19, в тому числі шляхом підтримки країн у переговорах з лабораторіями “.

Джерело: paho.org

Back To Top