skip to Main Content

Від традицій давнини до сучасності...

(0432) 53-45-90(0960) 53-45-90(073) 53-45-900

Pfizer розпочинає глобальне дослідження фази 2/3 EPIC-PEP щодо нового орального противірусного кандидата на Covid-19 для постконтактної профілактики у дорослих

EPIC-PEP (Оцінка інгібування протеаз для COVID-19 у постконтактній профілактиці)-це третє дослідження, розпочате у цій глобальній програмі клінічних досліджень.
Нове дослідження буде оцінювати новий інгібітор протеаз (PF-07321332, що застосовується одночасно з низькою дозою ритонавіру) для профілактики захворювань у дорослих, які проживають в одному сімействі з людиною з COVID-19
PF-07321332 був спеціально розроблений для перорального введення, так що його потенційно можна вводити при перших ознаках зараження SARS-CoV-2 або впливу на нього, не вимагаючи госпіталізації пацієнтів
НЬЮ-ЙОРК-(БІЗНЕС-ДРОЖ) дослідницький новий оральний противірусний кандидат PF-07321332, який одночасно вводиться з низькою дозою ритонавіру, для профілактики інфекції COVID-19. Це випробування Фази 2/3 є частиною глобальної програми клінічних досліджень і охоплює осіб, яким виповнилося 18 років і живуть в одному сімействі з особою з підтвердженою симптоматичною інфекцією SARS-CoV-2.

«З огляду на постійний вплив COVID-19 у всьому світі, ми вважаємо, що боротьба з вірусом потребуватиме ефективного лікування для людей, які заразилися вірусом або були піддані впливу цього вірусу, доповнюючи вплив, який вакцини мали на допомогу в гасінні інфекцій. У разі успіху, ми вважаємо, що ця терапія може допомогти зупинити вірус на ранній стадії – ще до того, як у нього з’явилася можливість широко розповсюдитися, – потенційно запобігаючи симптоматичному захворюванню у тих, хто був підданий, та пригнічуючи початок інфекції у інших », – сказав доктор медицини Мікаел Долстен. Доктор філософії, головний науковий співробітник та президент Всесвітнього дослідження, розвитку та медицини компанії Pfizer. “Враховуючи постійну появу та еволюцію варіантів SARS-CoV-2 та їх величезний вплив, ми продовжуємо ретельно працювати над розробкою та вивченням нових способів, за допомогою яких наш досліджуваний оральний противірусний кандидат може потенційно знизити вплив COVID-19 не тільки на пацієнтів “життям, а також життям їх сімей та членів сім’ї”.

Випробування EPIC-PEP Фази 2/3 є рандомізованим, подвійним сліпим, плацебо-контрольованим дослідженням, в якому буде взято участь до 2660 здорових дорослих учасників віком від 18 років. Учасники будуть випадковим чином розподілені (1: 1: 1) для прийому препарату PF-07321332/ритонавір або плацебо перорально двічі на день протягом 5 або 10 днів. Основна мета-оцінити безпеку та ефективність для запобігання підтвердженої інфекції SARS-CoV-2 та її симптомів до 14-го дня. профіль, включаючи потужну противірусну вірусну вірусну вірусну інфекцію SARS-CoV-2 та широку активність коронавірусу. Результати клінічного випробування першої фази показали, що PF-07321332 безпечний і добре переноситься.

На додаток до цього дослідження, глобальна програма EPIC складається з численних поточних клінічних випробувань, включаючи одне з пацієнтів, інфікованих SARS-CoV-2, які мають високий ризик важких захворювань (включаючи госпіталізацію або смерть), яке розпочалося у липні 2021 року, та ще одне у інфікованих пацієнтів, які мають стандартний ризик (тобто не мають факторів ризику важкої хвороби), який розпочався у серпні 2021 року.

Для отримання додаткової інформації про клінічні випробування фази 2/3 EPIC для PF-07321332 відвідайте веб-сайт clinictrials.gov.

Джерело: pfizer.com

Back To Top