skip to Main Content

Від традицій давнини до сучасності...

(0432) 53-45-90(0960) 53-45-90(073) 53-45-900

ВООЗ закликає до посилення дій уряду щодо захисту населення від пандемії COVID-19 на здоров’я та соціальний вплив

Вашингтон, округ Колумбія, 10 вересня 2021 р. (ВООЗ) – Напередодні Тижня оздоровлення 2021 р. Панамериканська організація охорони здоров’я (ПАОЗ) закликає уряди посилити механізми соціальної підтримки, щоб сприяти забезпеченню справедливості для здоров’я та допомагати людям справлятися з наслідками COVID. -19 пандемія та одужання.

“Я хочу наполегливо закликати всі уряди та окремих осіб докладати більш узгоджених та рішучих зусиль для створення справедливих спільнот, щоб разом ми змогли усунути ті бар’єри, які заважають усім людям мати однакові можливості для здоров’я, благополуччя та добробуту”,-ПАОЗ Директор Карісса Ф. Етьєнн заявила у відеозверненні, присвяченому Тижню здоров’я, який відзначався 11-17 вересня.

“Однак один урок, який нам дала ця пандемія, – це те, що громадам недостатньо об’єднатися”, – продовжив доктор Етьєн. “Люди, які стикаються з труднощами, не повинні покладатися на доброту та добру волю своїх сусідів, аби лише вижити. Здоров’я та добробут для всіх можуть бути досягнуті лише тоді, коли уряди забезпечать мережу безпеки …”

Цьогорічний Оздоровчий тиждень визнає погіршення умов, спричинене пандемією, для людей, які перебувають у вразливих ситуаціях у Латинській Америці та Карибському басейні. За даними Економічної комісії для Латинської Америки та Карибського басейну (ECLAC), бідність зросла до рівня, якого не було 12 років у 2020 році, а крайня бідність досягла рівнів, яких не було 20 років. Зниження погіршило і без того серйозний поділ між багатими та бідними в регіоні.

У своєму відеозверненні доктор Етьєн зверталася до цих груп населення, підкреслюючи, що «впровадження значущих заходів соціальної підтримки для захисту таких людей, як мігранти, бідні, працівники неформального сектору, більшість з яких – жінки, або у нестабільних умовах праці , або резиденції переповненого житла та ті, що живуть в інших умовах вразливості,-це єдиний спосіб рухатися до більшої справедливості у сфері здоров’я та добробуту “.

Вона також звернула увагу на солідарність у громадах, таких як супові кухні, створені в усьому регіоні, що вже є життєво важливим для того, щоб допомогти людям впоратися з наслідками пандемії. “Я хотіла б скористатися цією можливістю, щоб вшанувати всіх тих людей серед нас, які зібралися разом у дусі солідарності, щоб підтримати свої громади у протистоянні труднощам, спричиненим цією пандемією”, – сказала вона.

Тиждень здоров’я
Тиждень оздоровлення розпочнеться вебінаром 13 вересня (11:00 EDT) на тему “Створення справедливих спільнот”, що включатиме обговорення з доктором Етьєном та представниками урядів, професійних асоціацій, громадянського суспільства, лідерами громад та міжурядовими організаціями з регіону. Щоб зареєструватися на вебінар, перейдіть сюди .

Спочатку орієнтований на запобігання захворюванням, Велнес-тиждень розширився,
щоб підкреслити, що зміцнення здоров’я має важливе значення на рівні громади для здоров’я та добробуту.

Цьогорічна кампанія базується на заклику Всесвітнього дня здоров’я до забезпечення справедливості здоров’я. Кампанія, організована ВООЗ у співпраці з Карибським агентством громадського здоров’я (CARPHA) та Альянсом асоціацій громадського здоров’я в Латинській Америці (AASPA), – підкреслює життєво важливу роль солідарності громад у досягненні здоров’я та добробуту для всіх.

Джерело: paho.org

Back To Top