skip to Main Content

Від традицій давнини до сучасності...

(0432) 53-45-90(0960) 53-45-90(073) 53-45-900

Директор ВООЗ закликає забезпечити справедливий і широкий доступ до вакцин проти COVID-19 для Латинської Америки та Карибського басейну

Зазначає, що Регіон все ще повідомляє про половину смертей, зареєстрованих у всьому світі, але лише 3% населення в деяких країнах Південної та Центральної Америки до цього часу були повністю щеплені.

Вашингтон, округ Колумбія, 7 липня 2021 р. (ВООЗ) – Директор Панамериканської організації охорони здоров’я Карісса Ф. Етьєн сьогодні закликала збільшити поставки вакцин проти COVID-19 для Америки, зазначивши, що “мільйони людей у ​​Латинській Америці та Карибському басейні все ще не роблять” я не знаю, коли у них буде шанс на імунізацію “.

“Деякі країни Південної та Центральної Америки, де пандемія постраждала особливо сильно, досі не змогли отримати доступ до вакцин, щоб повністю вакцинувати 3% свого населення”, – сказала доктор Етьєн журналістам на своєму щотижневому брифінгу в ЗМІ.

Вона сказала: “ВООЗ закликав країни з достатньою кількістю вакцин, щоб поділитися ними з країнами Америки, які досі борються. Цей заклик починає резонувати “.

Д-р Етьєн зазначив, що «дозована допомога допомагає COVAX значно розширити доступність вакцин у наступному раунді, при цьому близько 60 мільйонів доз надходять із США та понад 11 мільйонів з Японії, що сприяє очікуваному розподілу близько 143 мільйонів доз. ”

“Хоча ми повинні розраховувати на пожертви в короткостроковій перспективі, ми вже плануємо майбутній сценарій, за якого буде доступно більше пропозицій. ВООЗ визначає дефіцит попиту з боку наших держав-членів, щоб визначити, як Револьвіруючий фонд може підтримати країни у досягненні їх майбутніх цілей за допомогою вакцин COVID та інших матеріалів, таких як шприци та обладнання для холодних ланцюгів ”, – додала вона.

Директор ВООЗ заявив, що 24 мільйони доз COVAX, розгорнуті до цього часу в Регіоні, “були швидко використані, і країни прагнуть отримати додаткові асигнування, як тільки будуть доступні запаси. Наші країни знають, як застосовувати вакцини, і готові. Але їм потрібно більше доз, і вони потрібні їм зараз ”.

Вона зазначила, що кожен четвертий чоловік в Регіоні “був повністю імунізований, і в Америці було введено понад 600 мільйонів доз. Однак понад половину цих доз застосовували лише в одній країні, США ”.

Чилі та Уругвай мають близько 50% свого населення повністю імунізованими, а Канада охопила понад 30%, зазначив д-р Етьєн.

“Але мільйони людей у ​​Латинській Америці та Карибському басейні досі не знають, коли у них буде шанс на імунізацію”, – сказала вона.

Доктор Етьєн також процитував події на Гаїті, що призвели до смерті президента Мойсе Джовенела, сказавши: «ВООЗ хоче висловити свої співчуття його родині. Ми також хочемо висловити солідарність з гаїтянським народом у ці непевні часи та підтвердити нашу відданість просуванню здоров’я та розвитку країни. Наша організація має довгу історію роботи на Гаїті, співпрацюючи з місцевою владою, медичними працівниками та громадами через наш офіс у Порт-о-Пренсі. Ми продовжуємо підтримувати їх зараз і подвоїмо наші зусилля “.

Джерело: paho.org

Back To Top