skip to Main Content

Від традицій давнини до сучасності...

(0432) 53-45-90(0960) 53-45-90(073) 53-45-900

Художники Global Citizen, ВООЗ та Sony Music Latin підтверджують свою прихильність до кампанії проти COVID-19 в Америці

Через рік після успішного запуску «Кольорової есперанси-2020» Дієго Торрес, Кані Гарсія, Леслі Грейс, Талія та Карлос Вівес використовуватимуть свої соціальні платформи для взаємодії з громадами в Америці, обмінюючись освітніми повідомленнями про надію, добробут та здоров’я для профілактики вірусу ГРВІ-CoV-2

Вашингтон, округ Колумбія, 15 червня 2021 р. (ВООЗ) – Панамериканська організація охорони здоров’я (ВООЗ) продовжує спільні зусилля з виконавцями звукозаписів Global Citizen та Sony Music Latin у кампаніях з інформування та просвітництва людей в Америці щодо поширення COVID- 19.

“Color Esperanza 2021: Захистіть себе та захистіть інших”, де представлені 5 латинських художників, які допомогли поділитися повідомленнями щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу через свої соціальні канали в текстах пісні “Color Esperanza”.

Серед таких виконавців – Дієго Торрес – співавтор та виконавець пісні, яка перекладається англійською мовою як «Колір надії» – разом із Кані Гарсією, Леслі Грейс, Талією та Карлосом Вівесом. Разом вони допоможуть розповсюджувати повідомлення про надію, добробут та здоров’я, спеціально спрямовані на молодих людей по всій Америці, щоб перешкодити COVID-19.

“Навіть коли вакцини розповсюджуються в нашому регіоні, ми повинні підтримувати заходи охорони здоров’я, щоб обмежити вплив цього вірусу”, – сказала директор ВООЗ Карісса Ф. Етьєн. “Соціальне дистанціювання, обмеження зборів та постійне використання масок у громадських місцях та часте миття рук – це наша абсолютна найкраща надія на зменшення кількості заражень COVID-19 прямо зараз”.

Кампанія 2021 р. Пріоритетною є профілактика – носіння масок, соціальне дистанціювання, миття рук та перебування вдома – і вирішить важливі проблеми психічного здоров’я, пов’язані з вірусом. Нещодавно Америка перевищила 1,6 мільйона смертей через COVID-19 – понад мільйон у Латинській Америці та Карибському басейні – та понад 67,6 мільйона підтверджених випадків.

Спочатку ініційована в травні 2020 року, ця ініціатива також передбачає пожертвування всіма гонорарами, отриманими звукозаписною компанією за вічну композицію “Color Esperanza”, на підтримку реакції ВООЗ проти пандемії. Діяльність організації з реагування включає закупівлю засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), тестів на COVID-19 та обладнання для критичної допомоги для таких країн, як Беліз, Болівія, Гватемала, Гаїті, Гондурас, Нікарагуа, Парагвай та Суринам.

Станом на березень цього року ВООЗ поставив рятувальні ЗІЗ до 36 країн, включаючи 6,2 млн. Рукавичок, 2,1 млн. Халатів, 40 млн. Хірургічних та респіраторних масок, 371 000 окулярів та понад 24 млн. Тестових наборів COVID-19. «Кольорова есперанса 2020» сприяла цим зусиллям.

Алекс Галлардо, президент латиноамериканської компанії Sony Music, сказав: “Так довго“ Color Esperanza ”світила як маяк надії для любителів музики скрізь. Ми маємо честь об’єднатися з Global Citizen, щоб представити нову версію цієї класики, яка включає в себе деякі найбільші зірки латиноамериканської музики для наступного покоління та підтримує боротьбу проти COVID-19 разом. Музика все ще приносить надію, коли вона нам найбільше потрібна ».

Х’ю Еванс, співзасновник та генеральний директор Global Citizen, сказав: “Global Citizen пишається тим, що об’єднує зусилля з Sony Music Latin, щоб відзначити передових медичних працівників у всьому світі та підтримати реакцію ВООЗ на спалах COVID-19. Ми повинні продовжувати співпрацювати як глобальна спільнота для подолання поточної кризи та інвестувати в рішення, необхідні для зупинки чергової пандемії до її початку ».

Фінансування кампанії також допомагає ВООЗ реагувати на специфічні та нові потреби в охороні здоров’я регіону. Це досягається завдяки забезпеченню безпеки основних медичних працівників, підтримуючи та нарощуючи ключові зусилля з нагляду, щоб забезпечити своєчасне виявлення випадків захворювання та краще зрозуміти зміну структури вірусу, а також підтримку надання місцевої допомоги для догляду та збереження життя хворих на COVID-19.

Джерело: paho.org

Back To Top